Milí zákazníci, dělali jsme, co jsme mohli, ale aktuálně přijímáme objednávky pouze na kryty bez ražby. Děkujeme za pochopení, mějte krásné Vánoce!

Kožený kryt na iPhone SE

OBSESSED. personalizovaný obal na iPhone s minimalistickým designem je ručně vyroben z prémiové kůže. 

Ražba: (1 až 2 písmena nebo čísla) zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky pro prodejce. Nebude-li uvedeno, kryt bude doručen bez ražby.

Dodání: 3-7 dní 

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 190 Kč –24 % 900 Kč
Kategorie: PRODUKTY

Obal na iPhone SE vyrobený z pravé kůže. Řemeslné zpracování z pečlivě vybraných materiálů probíhá ve výrobě s více než desetiletou tradicí. Kryty prochází rukama několika odborníků a ve svém závěru také detailní kontrolou, aby byla zaručena prvotřídní kvalita každého z nich.

Obal lze personalizovat ražbou ve zlaté barvě. Razit je možné 1 až 2 písmena nebo čísla. Motiv ražby (1 až 2 písmena nebo čísla) zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky pro prodejce. Kryt lze ponechat také bez ražby. Berte prosím na vědomí, že na zlatou ražbu nelze uplatnit záruku. Její trvanlivost je velmi individuální a odvíjí se především od způsobu používání krytu. 

 

Výhody: 

  • prémiová kůže 
  • ražba monogramu zdarma 
  • kompatibilita s bezdrátovou nabíječkou - lze nabíjet, ale nemá MagSafe
  • tenká konstrukce - nepřidává iPhone na objemu
  • vnitřní strana z mikrovlákna iPhone chrání
  • chrání iPhone při pádu a před poškrábáním

 

Značka OBSESSED. vznikla v roce 2021 proto, aby svým zákazníkům nabídla kvalitní a elegantní doplněk v podobě 100% ručně zpracovaného personalizovaného obalu na iPhone.

Zpět do obchodu